Trápi vás každodenná otázka ČO VARIŤ?
Nemáte čas ani inšpiráciu?
Chcete variť zdravo, ale neviete ako začať?

Kuchyňa je plná jedla, ale členovia vašej rodiny sú stále hladní. Radi by ste im niečo pripravili, no nemáte chuť ani nápad na dobré a rýchle jedlo, ktoré by ich dobre zasýtilo. 

V zúfalstve hľadáte kontakt na obľúbenú pizzériu a s výčitkami svedomia a pocitom zlyhania objednávate…

Ak je toto vaša realita, ste na správnom mieste.

Ukážem vám, ako eliminovať stres z varenia a zásobím vás množstvom inšpirácií na zdravé, rýchle a chutné jedlá, na ktorých si pochutí vaša celá rodina.

minimalistické zeleninové recepty

 

Minimalistické zeleninové recepty 

PRE CELÚ RODINU

Úvod do bezstresového varenia

Volám sa Andrea Velebná…

…som matka, minimalistka a nadšená ochrankyňa životného prostredia. Rada varím, milujem zeleninové jedlá, domáce kváskové pečivo a zdravé sladkosti. Rada trávim čas        v kuchyni, kde vládne pokoj a poriadok. Ale nebolo to tak vždy…

Každodenný stres v kuchyni som dlho zažívala aj ja. Po nástupe na materskú dovolenku som mala nepríjemný pocit, že sa zo mňa stala kuchárka na polovičný úväzok. 

Keď sa k nekončiacim povinnostiam v kuchyni pridala synova histamínová intolerancia, moja beznádejnosť a zúfalstvo rapídne narástli. Zrazu som nevedela, čo mám synovi variť, aké suroviny použiť a ani som nemala na varenie toľko času.

Vtedy ma napadla myšlienka použiť minimalizmus aj pri varení. Stálo ma veľa úsilia vymyslieť spôsob, ako pomocou plánovania jedálnička a zjednodušenia varenia premeniť proces prípravy jedál na príjemnú činnosť.

V eBooku nájdete hneď 20 jednoduchých receptov, ktoré vám uľahčia život.

Vo vnútri nájdete recepty na:

5
polievok

12
hlavných jedál

3
zdravé sladkosti

Myslím na všetko a chcem, aby ste dosiahli zmeny vo vašom živote čo najjednoduchšie. 

Preto odo mňa získate ako bonus:

 

Pracovné listy 

Úvod do bezstresového varenia

Cieľom pracovných listov je uľahčiť aplikáciu informácií     z eBooku do vašich životov. Prostredníctvom úloh preskúmate vaše stravovacie návyky, vytvoríte zoznam vašich najobľúbenejších časovo a surovinovo nenáročných receptov a vytvoríte váš prvý týždenný jedálniček. 

Koľko vás to bude stáť?

Cena eBooku je 13,90 Eur. 

Chcem, aby sa recepty na zdravé jedlá a jednoduché varenie dostali do každej domácnosti.

Tej našej totiž minimalistické varenie veľmi pomohlo. 

Malá ochutnávka z eBooku

Referencie

Minimalizmom žijem už veľa rokov a zastávam názor, že je úplne pre každého. Napriek tomu ale viem, že čo sa týka varenia a kuchyne, chýbajú mi niektoré návyky, ktoré by mi varenie zjednodušili.

Andrejkin eBook mi pomohol identifikovať problémy v našom stravovaní a niektoré recepty som hneď aj vyskúšala. Oceňujem najmä to, že sú vegetariánske, keďže doma sa snažíme z ekologických dôvodov redukovať mäso na minimum.
Zuzana Šutová, autorka projektu Menej je viac, vášnivá minimalistka
www.zuzanasutova.sk
Tento eBook je přesně to, co jsem vždy hledala. Chci pro svou rodinu kvalitní suroviny, jednoduché, zdravé pokrmy a přitom netrávit celý den v kuchyni. Chci i pro sebe to nejlepší a toto jsem našla zde.

Skvělá inspirace, nádherné, vynikající recepty. Není to jen o stravě, ale životním stylu. Má to mnohem širší přesah. A přesně tak chci žít. Děkuji ti, toto je tak blízko mému srdci. Vřele doporučuji všem moderním ženám, které se neuspokojí s málem, požadují kvalitu, zdraví a přitom si chtějí užívat život.
Ing. Kristýna Anna Gladiš, průvodkyně hlubinami duše
www.kristynaannagladis.cz
Aj my máme doma rôzne diétne obmedzenia, preto som musela upraviť čiastočne našu stravu... ale stále sa mi zdá málo pestrá a že by chcela viac zeleniny.

Tvoje recepty sú pestré a jednoduché, v niektorých prípadoch nečakané (fakt by mi nenapadlo upiecť celý karfiol v jednom kuse). Oceňujem aj úvodnú teóriu k minimalistickému vareniu - tiež mám doma kuchárske knihy, z ktorých varím tak 1 promile receptov.

Už dlhšie sa chystám spraviť rodinný jedálny lístok - výber obľúbených jedál, z ktorého si budem vyberať pri plánovaní jedálnička, len zatiaľ som sa k tomu nedostala... Myslím si, že sa doň dostane aj pár tvojich receptov.
Zuzana Petruľáková
www.spokojnamamina.sk
Mne osobne sa tvoja tvorba páči. Recepty sú super, sama varím obdobne. Páči sa mi zužitkovanie potravín z predošlého varenia. A časová a surovinová nenáročnosť sú ozaj bonus, ktorý dnešné mamy ocenia.
Stanislava Bachrata
www.stankabachrata.sk
Myšlenka projektu a nápad je super pro ty, kteří neradi tráví čas u plotny a svůj čas chtějí využít efektivně.
Lenka Nechvilková
Mamička

Možno Vás napadlo...

  • Máte v rodine niekoho, kto trpí potravinovou alergiou/intoleranciou, a nie ste si istí, či vám v tomto prípade eBook pomôže? Som si 100%-ne istá, že áno. Moje recepty obsahujú inštrukcie, ako ich pripraviť v bezlepkovej a bezlaktózovej verzii, tak ako to vaša rodina potrebuje.
  • Obávate sa, že recepty vám nebudú vyhovovať? Nemusíte nad tým rozmýšľať teraz. Počas prvých 14 dní vám garantujem vrátenie peňazí, ak by ste mali pocit, že informácie v eBooku ani recepty vám život neuľahčili. 

Máte ďalšie otázky?

Alebo sa potrebujete o niečom ujistiť, poradiť? Napíšte mi na andrea@andreavelebna.sk. Rada vám pomôžem.

Zdravé stravovanie nikdy nebolo jednoduchšie!

Teraz je ten správny čas začať konečne variť zdravo. Jednoduchšie už to nebude!  

Kliknete na tlačítko Chcem variť zdravo a bez stresu a začnite ešte dnes.